IDKD 2014

Opublikowano w Aktualności

Z uwagi na zbyt małą ilość nadesłanych zgłoszeń z przykrością informujemy, że Fundacja Radiomedica nie miała możliwości wyboru kandydatów do wyjazdu na kurs IDKD 2014.

Zachęcamy do większego zainteresowania w trakcie przyszłorocznej edycji konkursu oraz do śledzenia bieżących inicjatyw szkoleniowych i edukacyjnych Fundacji.

International Diagnostic Course Davos 2014

Opublikowano w Aktualności

Szanowni Państwo

International Diagnostic Course Davos (IDKD) jest jednym z najbardziej prestiżowych i wartościowych naukowo, cyklicznych kursów szkoleniowych odbywających się już od kilkudziesięciu lat w szwajcarskiej miejscowości – Davos.

Program kursu obejmuje zagadnienia dotyczące zaawansowanej diagnostyki radiologicznej poszczególnych układów/okolic anatomicznych z uwzględnieniem wszystkich metod obrazowania.

Interaktywna forma zajęć wymusza i motywuje do stałego uczestnictwa w analizie wybranych przypadków klinicznych z zakresu omawianego materiału oraz do otwartej dyskusji z pozostałymi kursantami i lektorem.

Z  przyjemnością ogłaszamy, że do uczestnictwa w kursie IDKD 2014 o tematyce: "Diseases of the Abdomen and Pelvis" chcielibyśmy zaprosić wybrane przez Fundację osoby, których wybór podytkowany będzie założeniami satutowymi Fundacji oraz kryteriami Regulaminu Stypendiów Szkoleniowych. W ramach Stypendium Szkoleniowego Fundacja zobowiązuje się do pokrycia kosztów opłaty rejestracyjnej oraz 6-cio dniowego zakwaterowania w miejscu odbywania kursu – w Davos.

Osoby zainteresowane uczestnictwem zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Stypendiów Szkoleniowych (dostępny TUTAJ) oraz o przesyłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym do 31 stycznia 2014 roku, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.