Szkolenia dla Śląska - rozpoczęte

Opublikowano w Szkolenia

Miło nam poinformować, że 01.03.2014r. odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu 'Radiologia i diagnostyka obrazowa - specjalistyczne kursy doskonalące dla radiologów i techników elektroradiologii' organizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, którego partnerem jest nasza Fundacja.

Na miejsce warsztatów wybrane zostały sale dydaktyczne Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej, przy ul. Ceglanej 35, w Katowicach.

Tematyką szkolenia było 'Opisywanie badań HRCT płuc'. Zajęcia prowadzone przez dr n. med. Jolantę Myga-Porosiło zgromadziły pełne audytorium i uzyskały bardzo wysoką ocenę merytoryczną kursantów.

Licząc na dalsze zainteresowanie i mając nadzieję na coraz większą popularność cyklu zapraszamy do ciągłej rejestracji pod aktynwym LINKIEM oraz do udziału w nastepnym szkoleniu z tematyki 'Protokoły badań TK i MR', które odbędzie się 29.03.2014r., o godz. 9.00.

Do zobaczenia na Ceglanej!