Szkolenia - 4-ty miesiąc przed nami

Opublikowano w Szkolenia

Rozpoczął się już czwarty miesiąc cyklu szkoleniowego 'Radiologia i diagnostyka obrazowa - specjalistyczne kursy doskonalące dla radiologów i techników elektroradiologii'.

Za nami 9 szkoleń z tematyki obejmującej obsługę oprogramowania diagnostycznego Osirix, obsługę stacji AW, interpretację badań PET-TK, opisywanie badań HRCT płuc oraz zagadnienia laryngologiczne. W najbliższy weekend pierwsze osoby, które zapisały się na samym początku rekrutacji, będą kończyć już cały cykl zajęć.

Wszystkie zajęcia - w formie wykładowej i ćwiczeniowej odbywają się przy certyfikowanych stacjach diagnostycznych iMac i AW, w grupach maks.10 osobowych; na każdej stacji pracują 2-3 osoby (w zależności od kursu).

W czerwcu - następne, nowe kursy, tym razem z tematyki ortopedycznej i kardiologicznej;

Kolejne, zainteresowane tematyką osoby zachęcamy do uczestnictwa i szybkiej rejestracji - zaczynamy już budować harmonogram na I kwartał 2015r!